Navigace

Obsah

Vážení spoluobčané,

webové stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věříme tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem v obci.

Jana Dmitrievová
Starostka

Aktuálně

10.08.2020

Upozornění pro klienty OSSZ Břeclav

V souvislosti s opatřeními proti šíření pandemie onemocnění COVID-19 žádáme klienty, aby při vstupu do budovy OSSZ Břeclav na ul. Husova 2994/1a a do kancelářských prostor OSSZ v budově nádraží ČD na ul. Sady 28. října 248, použili ochranného prostředku dýchacích cest ( např. roušky, šátky) a dezinfekci rukou.

Detail Aktuality

04.08.2020

NOVÉ OZNAČENÍ ODPADNÍCH NÁDOB

Vážení občané, STKO, spol. s r.o. bude ve všech obcích v průběhu roku 2020 provádět překódování a inventuru nádob. Papírové QR kódy a čárové kódy budeme měnit za kódy plastové, na základě kterých bude probíhat svoz odpadu po zavedení nového systému. Inventura nádob v obci Dobré Pole bude probíhat od 10.8. do 12.8.2020. Žádáme vás tímto o přistavení všech popelnic (SKO, papír, plast, bio) k výsypu dne 10.8.2020. Před přistavením popelnic na víko každé popelnice umístěte viditelně a čitelně cedulku se svým jménem a adresou. Prosíme o zajištění cedulek tak, aby v případě deště byli čitelné. Všechny popelnice budou našimi osádkami zkontrolovány, osazeny novým kódem a vloženy do aktuální evidence. V rámci podnikatelů prosíme taktéž o přistavení všech popelnic k výsypu, a jejich označením číslem IČO. Upozorňujeme, že inventura a kódování nádob bude probíhat několik dnů, proto prosíme, abyste měli strpení a neschovávali nádoby, dokud nebude provedena jejich inventura. To, že Vaše popelnice byla okódovaná, poznáte tak, že na popelnici bude přinýtován černý plastový čip s číslem. Pokud Vaše nádoba nebude v rámci inventury zaevidována (nebude přistavena, pracovníci ji minou, atd.), nahlaste tuto skutečnost na Vašem obecním úřadě. Vaše nádoba bude zaevidována v rámci druhé vlny. Datum bude upřesněno. Děkujeme předem za spolupráci! Tým STKO V případě dotazů kontaktujte: Administrativní pracovnice – 736 516 039, administrativa@stko.cz

Detail Aktuality

03.08.2020

Upozornění pro klienty ÚP

Úřad práce upozorňuje klienty, že až do odvolání platí pro veřejnost preventivní opatření v souvislosti s možností šíření pandemie COVID-19 spočívající v nošení ochranných prostředků dýchacích cest, které brání šíření kapének a v dezinfekci rukou při vstupu do budovy úřadu práce.

Detail Aktuality

28.07.2020 - 31.12.2022

Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy

Detail Úřední deska