Cílem akce bylo rekonstruovat místní komunikaci vedoucí přímo centrem obce s budovou obecního úřadu, kostelem, hřbitovem. Jedná se o komunikaci s přímou vazbou na občanskou vybavenost. Byla realizována okolo r. 1970 místním JZD jako betonová silnice z produkce tehdejší vlastní betonárky. Komunikace byla v průběhu padesáti let postupně rozdrolena a nelze ji udržovat a opravovat právě vzhledem k použitému
materiálu. Realizací akce došlo ke zlepšení dopravní dostupnosti daného území, ke zvýšení komfortu a zejména bezpečnosti provozu na místní
komunikaci. Projekt řeší zároveň zlepšení odtokových poměrů dešťových vod.



Zjedodušená verze stránek nejen pro seniory